دسته‌بندی نشده

پرکاربردترین جی پی اس دنیا را با دستبند ردیاب داشته باشید

دستبند-ردیاب

ردیاب ها در شکل ها و مدل های گوناگونی روانه بازار شده اند تا نیاز افراد مختلف را تامین کنند و هر فرد با توجه به موقعیت خود از آن ها استفاده می کند. ردیابی و یافتن موقعیت مکانی افراد می تواند برای تعداد زیادی از افراد از جمله والدین و اعضای خانواده استفاده از ردیاب سالمندان و… مهم و ضروری باشد.

دستبند ردیاب با داشتن قابلیت موقعیت یابی گزینه ای ایده آل برای افرادی که آلزایمر دارند به شمار می رود.  افراد مسن یا افرادی که آلزایمر دارند دائم مسیر خانه خود را گم می کنند و به دلیل فراموشی نمی توانند مسیر خانه خود را پیدا کنند یا اینکه از محدوده مورد نظر دور می شوند و خانواده ها به دلیل نداشتن اطلاع از موقعیت مکانی آن ها نمی توانند عزیزان خود را پیدا کنند.  بنابراین افراد نزدیک به آن ها می توانند به سراغ دستبند ردیاب بروند تا بتوانند در هر زمان موقعیت مکانی عزیزان خود را بدون هیچ محدودیتی شناسایی کنند. همچنین می توان منطقه ای را از پیش تعیین کرد تا در صورتی که افراد آن منطقه را ترک کردند، ردیاب هشدار دهد. دستبند های ردیاب دارای قابلیت های مختلفی هستند که موقعیت یابی را برای افراد آسان تر کرده اند‌.

دستبند ردیاب

همه چیز درباره دستبند ردیاب

دستبند ردیاب چیست؟

دستبند ردیاب دستگاهی شبیه به یک ساعت هوشمند است که قادر به انجام کار های مختلف مانند ردیابی و شناسایی موقعیت جغرافیایی، برقراری تماس و ارسال پیام صوتی، تعیین موقعیت دقیق جغرافیایی و… است‌. این دستگاه کوچک مانند یک ساعت مچی بر روی دست کودکان، سالمندان، بیماران و… نصب می شود و احتمال جدا شدن آن از فرد را کاهش می دهد.

دستبند ردیاب برای ورزشکاران هم طراحی شده است که اطلاعات مفیدی راجع به شرایط و فعالیت های بدنی به آن ها می دهد. این دستگاه ها علاوه بر ردیابی و شناسایی موقعیت مکانی قابلیت های متعددی دارند. همچنین یک دستگاه امنیتی به شمار می رود که در رنگ بندی، اندازه و مدل های گوناگونی ساخته شده است. این دستبند برای ردیاب کودکان به صورت فانتزی و رنگی طراحی شده که کودکان تمایل به استفاده از آن را داشته باشند و متناسب با سلیقه خود انتخاب مناسبی انجام دهند.

ردیاب دستبندی

کاربرد دستبند ردیاب

چرا پرکاربردترین ردیاب، دستبند ردیاب است؟

ردیاب های شخصی در شکل های مختلفی تولید شده اند. اما رایج ترین آن ها دستبند هایی است که شبیه به ساعت طراحی شده اند و فقط سالمندان یا کودکان و بیماران آلزایمری نیستند که به دستبند ردیاب نیاز دارند. در واقع هر شخص دیگری که نیاز داشته باشد دیگران موقعیت مکانی آن را پیدا کنند به همچین دستگاهی احتیاج دارد.

کوهنوردان افرادی هستند که باید برای حفظ امنیت خود این دستبند ردیابی که شبیه به ساعت هوشمند است را بر روی دست خود ببندند تا اگر در فرایند کوهنوردی اتفاقی برای آن ها افتاد دیگران بتوانند موقعیت آن ها را شناسایی کنند. این دستگاه ها قابلیت اعلان هشدار در زمان سقوط و کم بودن شارژ باتری را دارند.

ردیاب های شخصی می توانند شارژ باتری را برای مدت طولانی نگه دارند. همچنین آنتن دهی آن ها بسیار بالا است‌ و افراد می تواند از این ردیاب ها در مکان های مختلفی استفاده کنند. ردیاب های شخصی وزن کم و ابعاد کوچکی دارند، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است. این دستگاه ها امکان سرگرم کردن افراد به ویژه کودکان را نیز فراهم کرده است و فقط یک دستگاه برای ردیابی و شناسایی موقعیت مکانی افراد نیست.

کاربردهای دستبند ردیاب

امروزه مانند گذشته والدین نمی توانند کودکان را زیر نظر داشته باشند، چرا که فرزندان آن ها به مکان های مختلف از جمله مدرسه، کلاس، باشگاه، پارک و… می روند و والدین به دلیل شاغل بودن نمی توانند در هر زمان کنار کودک خود باشند. بنابراین والدین می توانند از دستبند ردیاب برای شناسایی موقعیت مکانی فرزندان خود استفاده کنند تا خیال آن ها بابت امن بودن جای فرزندشان راحت شود.

والدین با خرید دستبند ردیاب کودک می توانند فرزندان خود را به آزادتر بگذارند و نگرانی بابت گم شدن یا دزدیده شدن کودک خود نداشته باشند، چرا که این دستبند ها به گونه ای طراحی شده اند که سارقان نمی توانند متوجه ردیاب بودن آن شوند. همچنین این موضوع برای سالمندان هم صدق می کند.

افرادی که معلولیت ذهنی و جسمی دارند از افراد آسیب پذیر جامعه هستند و از طرفی نمی توان از تردد آن ها در شهر جلوگیری کرد. بنابراین خانواده این اشخاص برای ایجاد آرامش خود و افراد معلول باید برای آن ها دستبند ردیاب خریداری کنند تا مطمئن شوند برای این اشخاص مشکلی پیش نمی آید.

ردیاب ساعت هوشمند

دستبند ردیاب چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی بهترین دستبند ردیاب

دستبند ردیاب ویژگی های فراوانی دارد در اینجا با چند مورد از آن آشنا خواهیم شد:

غیرقابل تشخیص بودن

از مهم ترین ویژگی های دستبند ردیاب می توان به فریبنده بودن ظاهر آن اشاره کرد. این دستگاه به شکل خیلی طبیعی شبیه به ساعت طراحی شده است و می تواند از چشم سارقین در زیر ساعت پنهان شود و احتمال تشخیص آن توسط افراد دیگر کمتر باشد.

ردیابی آنلاین و دقیق

این دستگاه ها قابلیت ردیابی آنلاین دارند. بنابراین می توانید به صورت لحظه ای موقعیت مکانی فرد مورد نظر خود را بررسی کنید. در واقع می توان مهمترین قابلیت ردیاب ها را ردیابی آنلاین آن ها دانست. این نوع ردیاب ها با فناوری و تکنولوژی جدید و با متریال با کیفیت و مرغوب طراحی شده اند. بنابراین موقعیت یابی سوژه با دقت بالایی انجام می گیرد.از این دستبند ها برای ردیاب حیوانات نیز استفاده می شود.

قابلیت شنود صداهای محیط

از مهم ترین قابلیت های یک دستبند ردیاب می توان به قابلیت شنود صدا اشاره کرد. این دستگاه قادر است صدای اطراف را شنود کند.

استفاده دوچرخه سوار از دستبند ردیاب

قایلیت های دستبند ردیاب

قابلیت برقراری تماس

با خرید یک سیم کارت می توانید با استفاده از دستبند ردیاب با عزیزان خود تماس برقرار کنید. این دستبند ها دارای دکمه ای برای برقرار تماس توسط کودکان و سالمندان هستند و برقراری تماس را برای آن ها آسان کرده اند. بر روی دستبند ردیاب یک دکمه به نام SOS طراحی شده است که کاربران می توانند سه تا شماره امنیتی در آن ثبت کنند تا در صورت نیاز فردی که دستبند را به دست خود بسته با آن ها تماس بگیرد.

در واقع می توانید با این دستبند بر روی سالمندان نظارت و کنترل داشته باشید و حتی بتوانید با کاربر ارتباط برقرار کنید، چرا که سالمندان می توانند در صورت مشکل به عزیزان خود اطلاع دهند. از دیگر ویژگی های این دستبند ردیاب قابلیت ارسال پیام صوتی است.

‌ در واقع کاربر زمانی که راه را گم کرد و نیاز داشت به عزیزان خود پیام دهد می تواند از دکمه میکروفون برای ارسال پیام صوتی استفاده کند.

با فشردن دکمه SOS دستبند ردیاب پیام صوتی را به  شماره هایی که در آن ثبت شده ارسال می کند تا افراد بتوانند از طریق موقعیت یابی شخص سالمند، آن را پیدا کنند. همچنین اعضای خانواده شخص سالمند هم می توانند با دستبند ردیاب تماس برقرار کنند تا سالمند از طریق میکروفون بتواند با آن ها ارتباط بگیرد.

تعریف محدوده امن جغرافیایی

تعریف کردن محدوده امن جغرافیایی در ردیاب ها می تواند نگرانی های والدین را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. در واقع با انجام این کار والدین می توانند متوجه شوند که کودکان آن ها از مسیر تعیین شده خارج نشده اند و در محیط امن جغرافیایی تعیین شده هستند.

ویژگی های ردیاب کودک و نوجوان

نوع صفحه نمایش ردیاب های کودکان و نوجوانان LCD و رنگی است و دارای خروجی Micro USB، GPS و … می باشند. نوجوانان و کودکان می توانند از ساعت ردیاب به صورت روزمره استفاده کنند. قیمت ساعت ردیاب بستگی به تکنولوژی بکار رفته در آن و جنس آن دارد. ردیاب های کودکان بیشتر از جنس سیلیکون و پلاستیک ضد حساسیت تولید می شوند و از سیستم عامل های Android, Ios, Windows پشتیبانی می کنند. همچنین شیاری برای تعبیه‌ سیم کارت برای برقراری تماس دارند. از دیگر قابلیت های این ساعت ردیاب این است که کودک یا افراد دیگر نمی توانند ساعت را خاموش کنند. همچنین ساعت حالت استند بای خودکار و دکمه وضعیت اضطراری دارد.

این دستگاه ها دارای نرم افزار های کنترلی هستند و والدین می توانند بر روی گوشی اندروید و IOS آن را نصب کنند. این ساعت های ردیاب قابلیت ضد آب دارند و در مقابل گرد و غبار مقاومند و والدین می توانند از راه دور ساعت را با نرم افزار های مخصوص خاموش کنند. علاوه بر آن ساعت قابلیت ذخیره کردن مسیر را دارد و می تواند با چندین روش مکان فرد را شناسایی کند.

[elementor-template id=”1000004732″]

نتیجه گیری و خرید دستبند ردیاب

امروزه جی پی اس و ردیاب در مدل های مختلفی از جمله ردیاب خودرو، ردیاب موتورسیکلت و ردیاب های شخصی تولید شده اند که برای موقعیت یابی و ردیاب خودرو، موتور سیکلت و انسان ها بکار می روند. دستبند های ردیاب در اکثر کشور های جهان شناخته شده اند و توانسته اند یک وسیله امنیتی برای جلوگیری از سرقت، ربوده شدن و گم شدن اشخاص به شمار روند.

با خرید این دستبند های ردیاب می توانید احتمال گم شدن و دزدیده شدن فرزندان و سالمندان را کاهش دهید و محیط جامعه را برای آن ها تا حد امکان امن و مطمئن کنید. در صورتی که شما دغدغه ای بابت امنیت سالمندان، بیماران و کودکان خود دارید می توانید دستبند ردیاب را از سایت الو ردیاب با گارانتی و تضمین کیفیت خریداری کنید تا برای همیشه به دغدغه خود پایان دهید.

منابع: mistertrack

الوردیاب

سوالات متداول

ویژگی های دستبند ردیاب چیست؟

قابلیت برقراری تماس، غیر قابل تشخیص بودن و ردیابی آنلاین و دقیق از ویژگی های مهم دستبند ردیاب است.

محدوده امن جغرافیایی چه کاربردی دارد؟

محدوده امن جغرافیایی در ردیاب ها می تواند نگرانی های والدین را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. در واقع با انجام این کار والدین می توانند متوجه شوند که کودکان آن ها از مسیر تعیین شده خارج نشده اند و در محیط امن جغرافیایی تعیین شده هستند. جی پی اس خودرو نیز از این قابلیت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *