مقاله

بهترین ردیاب خودرو چیست؟

بهترین ردیاب خودرو

ردیاب‌ها با استفاده از موقعیت یابی جهانی (GPS) خودروی شما را به راحتی پیدا کرده و کمک می‌کنند تا موقعیت دقیق خودرو نشان داده شود. خودروی افرادی که در مناطق ناامن پارک می‌شود، نیاز مبرمی به ردیاب پیدا می‌کند. سازمان‌ها بر اساس چالش‌های منحصر به فردی که با آن مواجه‌اند، به انواع آن نیاز پیدا خواهند کرد. باتوجه به ویژگی‌های مختلف سیستم ردیابی خودرو، کارایی آنها نیز مختلف خواهد بود. ردیاب‌ها در حرفه‌های مختلفی استفاده می‌شوند و اساسی‌ترین عملکرد آن تشخیص مکان وسایل نقلیه است. در این مقاله قصد داریم بهترین ردیاب خودرو را به شما معرفی کنیم.

با استفاده از سیستم‌‌های ردیاب می‌توان از تصادفات جلوگیری کرده و مشکلات جاده‌ای مانند ناشناس بودن مسیر، ترافیک و غیره را کاهش داد. جلوگیری از سرقت خودرو از مزایای این سیستم‌ها می‌باشد. سیستم‌های ردیاب، مدیریت خودرو را راحت‌تر می‌کند و این امر باعث می‌شود که در زمان صرفه جویی شود.

تصویری از خودرو و ردیاب خودرو

معرفی بهترین ردیاب خودرو

معرفی ردیاب خودرو

سیستم‌‌های ردیاب خودرو می‌توانند برنامه‌ها را به طور مرتب آپدیت کنند و رضایت راننده را با تحویل به موقع مشخصات مکان خودرو افزایش ‌دهند. ردیاب به شما این امکان را می‌دهد تا عملیات کنترل را در یک محیط دیجیتال زیر نظر داشته باشید. مدیران از این طریق می‌توانید ببینند وسایل نقلیه چگونه استفاده می‌شود، رانندگان چگونه از آنها استفاده می‌‌کنند و در کجا ناکارآمد هستند. در نهایت باعث کاهش هزینه‌ها و ایجاد درآمد بیشتر می‌شود. سیستم‌های قوی‌تر ردیاب، مدیران را در مورد مشکلات خودرو مطلع می‌کنند. اهداف کسب و کار منحصر به فرد شما باعث می‌شود تا در انتخاب نوع ردیاب مختار باشید.

بزرگترین تفاوت بین شرکت‌‌هایی که این سیستم‌ها را تولید کرده و به فروش می‌رسانند، در جزئیات  اطلاعات جمع‌آوری ‌شده، ویژگی‌ها و سفارشی ‌سازی‌، کیفیت سخت ‌افزار و خدمات ارزش افزوده (پشتیبانی مشتری و آموزش) است. با استفاده از داده‌های ارائه شده توسط نرم افزار، تصمیمات حیاتی را در مورد بهترین ردیاب خودرو می‌توانید بگیرید و به بخش جدایی ناپذیر از تجارت شما تبدیل می‌شود.

انواع بهترین ردیاب خودرو

بررسی انواع ردیاب خودرو، بهترین ردیاب خودرو

انواع ردیاب خودرو

انواع مختلفی از بهترین ردیاب خودرو در بازار موجود است. برخی از آنها دارای یک قاب مغناطیسی هستند که ردیاب پنهان می‌شود و سایر ردیاب‌ها باید به پورت OBD2 خودروی شما متصل شوند. برخی از ردیاب‌‌ها فقط داده‌‌های مکان را جمع ‌آوری می‌کنند، در حالی که برخی دیگر مجموعه‌ای جامع‌تر از اطلاعات را ارائه می‌‌دهند که باعث می‌شود از خودروی خود بهتر مراقبت کنید.

انواع ردیاب‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

ردیاب فندکی

محصولات دارای دوشاخه برق و پریز و ولتاژ در سطح بین المللی می‌باشد و این محصول به آداپتور یا مبدل برای استفاده در خودروی شما نیاز دارد. لطفاً این مورد را قبل از خرید بررسی کنید. ردیاب فندکی عموماً برای مکان‌هایی که به نور نیاز دارند، استفاده می‌شود. در مکان‌هایی مانند کارخانه و کارگاه که نیاز به روشن کردن سیگار دارند،  فقط با ردیاب فندکی می‌توان این مشکل را حل کرد.

  • دارای دوشاخه فندک و بدون نیاز به برش و لحیم کردن سیم است.
  • کابل مستقیم 10 فوت که از سیم پیچ کوتاه اصلی استفاده می‌شود.
  • پورت USB روشن که می‌توانید دستگاه‌های تلفن همراه و ردیاب خود را شارژ کنید.
  • محافظت کننده از فیوز
  • نوع سیم پیچ دار نیز موجود است
تصویر ردیاب آهنربایی از بهترین ردیاب خودرو

بررسی ردیا آهنربایی از بهترین ردیاب خودرو

ردیاب آهنربایی

با توجه به ترافیک زیاد و رو به رشد وسایل نقلیه در شهرها، ردیاب هوشمندتری با نام ردیاب آهنربایی ساخته شده است. حرکت وسیله نقلیه بلا درنگ توسط راننده مدیریت می‌شود. کنترل کننده بر اساس داده‌های ارائه شده توسط دستگاه‌های جانبی (ویدئو، رادیو و غیره) عمل می‌کند. این سنسورها به شرایط آب و هوایی و مکانیکی بسیار حساس هستند. ممکن است اغلب آنها داده‌های نادرستی را به کنترل کننده منتقل کنند یا اصلاً ارتباطی برقرار نکنند.

ردیاب GPS مغناطیسی در 10 ثانیه به سادگی نصب می‌شود و می‌توانید ردیاب را به یک سطح فلزی مغناطیسی صاف روی وسیله نقلیه خود وصل کنید. ردیاب یک باتری لیتیومی قابل شارژ 2 ماهه دارد. هر زمان که راننده منطقه تعیین شده را ترک می‌کند، اگر وسیله نقلیه شروع به حرکت کند، دستگاه ردیاب گزارش‌هایی ایجاد می‌کند تا بتوانید سفرهای انجام شده، سرعت، توقف‌ها و موارد دیگر را مشاهده کنید و در ایمیل یا گوشی خود دریافت کنید.

دستگاه ردیابی مغناطیسی، خدمات ردیابی خودرو را در سراسر جهان کنترل می‌کند. بیش از 140 کشور در خدمات استاندارد گنجانده شده است. این ردیاب را می‌توان جز بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار دانست.

ردیاب دیاگ (ODB) خودرو:

یک دستگاه موقعیت یاب دیاگ می‌تواند با اتصال مستقیم به پورت OBD در ماشین استفاده شود. OBD خیلی ساده نصب و اجرا می‌شود. همانطور که اشاره شد ردیاب‌های خودرو شامل دستگاه‌های سیمی، دستگاه‌های بی‌سیم و دستگاه‌های ردیابی دیاگ می‌باشد. OBD یک دستگاه موقعیت یابی و دارای ویژگی‌های بسیار می‌باشد و نصب و استفاده از آن آسان است و برای ردیابی خودرو مناسب‌تر خواهد بود. پورت OBD متصل به خودرو همیشه آماده استفاده می‌باشد. زمینه کاربرد این نوع از ردیاب گسترده از سایر ردیاب‌ها است.

بهترین ردیاب خودرو

در خصوص استفاده از بهترین نوع ردیاب خودرو نظرات زیادی وجود دارد. ردیاب شارژی، ردیاب آهنربایی و حتی برخی از ردیاب شخصی که برای ردیابی خودرو نیز مناسب هستند، ‌می‌توانند کاندید بهترین ردیاب خودرو باشند. ردیاب سیمی می‌تواند در یک مکان مخفی نصب شود و مانعی برای راننده و سرنشینان نخواهد بود. همچنین می‌تواند داده‌هایی را جمع آوری کند که از عهده ردیاب OBD خارج است. می‌توان از ردیاب سیمی در هر وسیله نقلیه‌ای استفاده کرد، مثل ماشین‌های شخصی، کامیون‌ها، و غیره. عیب آن این می‌باشد که نصبش سخت است. بعضی از افراد این نوع از ردیاب را نمی‌شناسند اصلا نصب نمی‌کنند. فقط افراد حرفه‌ای می‌توانند آن را نصب کنند. از نظر برخی افراد، بهترین ردیاب OBD می‌باشد. ردیاب OBD GPS می‌تواند مستقیماً به پورت OBD خودرو متصل شود. می‌توانید تجهیزات OBD را خودتان نصب کنید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. علاوه بر این، OBD همچنین می‌تواند داده‌های خودروی را ثبت کند.

وقتی دزدی می‌خواهد ماشین شما را بدزدد، می‌دانید کجا او را پیدا کنید. پس از قرار دادن ردیاب دیاگ در خودرو، ردیاب می‌تواند اطلاعات خودرو را جمع آوری کند. برخی از انواع  آن نیز مشکلات خودرو را تشخیص می‌دهند. درگاهش معمولاً زیر فرمان و بالای پدال گاز قرار دارد. نصب و استفاده از این نوع آسان می‌باشد. OBD می‌تواند به راننده در کنترل ماشین کمک کند و هنگامی که راننده سرعت می‌گیرد به شما هشدار می‌دهد و یادآوری می‌کند که وسیله نقلیه در حال سرعت زیاد می‌باشد. OBD Tracker یک ردیاب مناسب خواهد بود به این دلیل که علاوه بر استفاده در خودروهای شخصی، می‌تواند در خودروهای دیگر نیز استفاده شود. اگر قصد دارید GPS برای ماشین خود بخرید، بهتر است به این فکر کنید کدام مناسب‌تر است. اگر دوست دارید آن را به سادگی نصب کنید، دیاگ انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

تصویر ردیاب آنهربایی چسبیده به درب باک

خرید بهترین ردیاب خودرو

خرید بهترین ردیاب خوردو

همانطور که مطرح شد، ردیاب‌های مورد استفاده برای خودرو دارای تنوع بسیاری هستند. یک سیستم ردیابی وسیله نقلیه، استفاده از مکان ‌یابی خودکار خودرو را با نرم‌افزاری ترکیب می‌‌کند که داده‌های ناوگان را برای تصویری جامع از مکان‌های خودرو جمع ‌آوری می‌کند. سیستم‌های ردیابی خودروهای مدرن معمولاً از فناوری GPS یا GLONASS برای مکان‌یابی وسیله نقلیه استفاده می‌کنند، اما انواع دیگری از فناوری مکان یابی خودکار خودرو نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اطلاعات خودرو را می‌توان از طریق اینترنت یا نرم افزارهای تخصصی روی نقشه‌های الکترونیکی مشاهده کرد. انواع ردیاب مورد استفاده برای خودرو در نمونه‌های مغناطیسی، ردیاب دیاگ، ردیاب فندکی و ردیاب‌های سیمی موجود می‌باشد و هریک دارای مزیت‌های خاص خود است.

جهت خرید انواع ردیاب‌های خودرو و همچنین انواع خرید جی پی اس خودرو با قیمت مناسب و کیفیت عالی به سایت الوردیاب مراجعه نمایید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نیازها و انتظارات شما را به طور کامل برآورده کنیم. الو ردیاب بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما مشتریان گرامی ارائه خواهیم کرد.

الوردیاب

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *