دسته‌بندی نشده, مقاله

معرفی ردیاب شنود دار

ردیاب شنود دار الوردیاب

امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توانیم شاهد تحولات عظیمی در انواع ردیاب‌ها باشیم. یکی از به‌ روزترین آنها ردیاب شنود دار است. در طی این چند سال ردیاب‌هایی که از قابلیت شنود بهره مند هستند، مورد توجه بسیاری از ارگان و سازمان‌ها قرار گرفته‌اند و تنوع و گوناگونی آنها را می‌توان در ردیاب خودرو، ردیاب موتورسیکلت، ردیاب شخصی، ردیاب حیوانات و … مشاهده کرد. در ادامه این مقاله ما قصد داریم شما را با ویژگی و نحوه عملکرد این دستگاه آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با الو ردیاب همراه باشید.

معرفی ردیاب شنود دار

ردیاب‌هایی که قابلیت شنود دارند، در واقع همان جی ‌پی ‌اس می‌باشند و به عنوان یکی از پر کاربردترین دستگاه‌ها شناخته می‌گردند. ردیاب در هنگام استفاده در خودرو به راحتی می‌تواند صداهایی که درون کابین خودرو شنیده می‌شود را شنود کرده و آنها را به اطلاعتان برساند. زیرا این محصول از دستگاه شنود برخوردار بوده و صحبت‌های سرنشینان را از راه دور به گوش مالکان می‌رساند. لازم به ذکر است، برخی از ردیاب شنود دار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان برقراری تماس با آنها وجود دارد. این دستگاه در اندازه‌های بسیار کوچک تعبیه گشته و مورد استفاده در تمامی ارگان‌ها و سازمان‌ها هستند. برای مشاهده انواع گوناگون ردیاب شنود دار می‌توانید به قسمت فروش محصولات الوردیاب مراجعه نمایید.

تصویری از ردیاب شنود دار

ردیاب شنود دار چه ویژگی‌هایی دارند؟

ویژگی‌های ردیاب شنود دار

ردیاب‌های شنود دار از ویژگی‌های قابل توجهی برخوردار می‌باشند که در ادامه به تک به تک آنها اشاره خواهیم نمود:

 • این دستگاه‌ها در برابر گرد و غبار و ضربات بسیار مقاوم هستند.
 • در انواع ابعادها به ویژه ابعاد کوچک طراحی گشته و به راحتی قابل حمل و ردیابی می‌باشد.
 • شما با ردیاب شنود دار به صورت لحظه‌‌ای می‌توانید به تمامی موقعیت‌ها دسترسی داشته باشید.
 • امکان برقرار شدن تماس و همچنین مکالمه با کسی که به ردیاب نزدیک می‌باشد، فراهم است.
 • در مواقع اضطراری از آلارم هشدار دهنده برخوردار می‌باشد.
 • تعیین کردن یک محدوده مجاز برای کودکان که در صورت خارج شدن از آن با یک آلارم هشدار دهنده به والدین اطلاع داده می‌شود.
 • شنیدن تمامی صداهای اطراف با دستگاه شنود دار به صورت یک طرفه امکان پذیر است.

کاربرد ردیاب شنود دار

ردیاب شنود دار در زندگی روزمره ما از چه کاربردهایی می‌توانند برخوردار باشند؟ برای پاسخ به این سؤال در ادامه با ما همراه باشید.

1- نصب ردیاب‌های شنود دار برای جلوگیری از سرقت

جالب است بدانید که امروزه بسیاری از افراد برای تأمین امنیت خودروهای خود از GPS و یا همان ردیاب استفاده می‌کنند. ‌ این موضوع نه تنها برای خودروها بلکه برای حیوانات، موتورسیکلت‌ها، کودکان و غیره نیز صدق می‌کند. دستگاه ردیاب محل دقیق خودرو سرقت شده شما را نشان داده و حتی مقصد نهایی سارقین را نیز اعلام می‌کند. زیرا از قدرت شنود برخوردار است.

2- استفاده از ردیاب شنود دار برای جلوگیری از تصادفات

متاسفانه باید بگویم که امروزه تصادفات رانندگی در جاده‌ها بسیار افزایش یافته است که بیشتر رانندگان در اثر خواب آلودگی منجر به خطا  می‌گردند. ردیاب‌هایی که از قابلیت شنود برخوردار می‌باشند، صداهای درون کابین را به خوبی به گوش می‌رساند و افراد می‌توانند نظارت بیشتری بر روی راننده داشته باشند. این موضوع می‌تواند به میزان چشمگیری از تصادفات جاده‌‌ای جلوگیری کند. به همین خاطر بسیاری از خودروهایی که حامل سوخت هستند و یا محموله‌های با ارزش جابجا می‌کنند از سوی ارگان‌ها و شرکت‌ها مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرند که این گونه امنیت راننده و همچنین ماشین تأمین می‌شود.

3- ردیاب شخصی در زندگی روزمره

ردیاب شنود دار شخصی نیز یکی از پرکاربردترین ردیاب‌هایی می باشد که بیشتر برای آن دسته از خانواده‌هایی که عضوی از آن‌ها دچار بیماری آلزایمر بوده (ردیاب سالمندان) و یا کسانی که نگران امنیت فرزندانشان هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولاً با توجه به جامعه پر شلوغ امروزه نظارت کردن بر رفتار و عملکرد فرزندان یکی از مهمترین کارها برای پدر و مادرها می‌باشد. ردیاب‌های شنود دار شخصی ارتباط شما با افراد سالمند و فرزندانتان را حفظ می‌کنند.

تصویری از ردیاب شنود دار

دقت ردیاب شنود دار چقدر است؟

دقت ردیاب شنود دار

لازمه هر خریدی کسب اطلاعات لازم در رابطه با آن محصول می‌باشد. سوالی که بیشتر افراد در هنگام خرید ردیاب از ما می‌پرسند این است که آیا این دستگاه به طور دقیق می‌تواند مکان یابی کند؟ لازم به ذکر است کارشناسان این دستگاه را به گونه‌ای طراحی نموده‌اند تا به طور کاملا دقیق مکان یابی کرده و با استفاده از میکروفن کاملا واضح صداهای اطراف را به افراد از راه دور ارسال کند. شنود ردیاب در بسیاری از مکان‌ها قابل استفاده می‌باشد و امروزه سازمان‌های مهم در پیشبرد کارهای خود از این تکنولوژی استفاده می‌نمایند.

انواع ردیاب شنود دار

ردیاب‌های شنود دار دارای انواع گوناگونی هستند که شامل موارد زیر می‌باشند:

 • ردیاب موتورسیکلت:

  طبق آمار به دست آمده دزدی در انواع موتورها بیشتر از ماشین است. به همین خاطر این موضوعات باعث شده که بیشتر افراد برای موتورسیکلت‌های خود از ردیاب استفاده کنند. شما می‌توانید با استفاده از ردیاب‌های شنود دار که در موتورهای خود به کار برده‌اید، سارقین را ردیابی کنید.

 • ردیاب‌های شنود دار خودرو:

  یکی دیگر از انواع ردیاب‌ها که شما می‌توانید در الوردیاب انواع گوناگون آن را بیابید جی پی اس خودرو با قابلیت شنود است. با استفاده از این دستگاه می‌توانید به کشف محل دقیق خودرو و همچنین کشف مقصدنهایی سارقین بپردازید. علاوه بر آن صداهای داخل کابین ماشین را نیز می‌توانید به راحتی بشنوید.

 • ردیاب شنود دار شخصی:

  ما پیشنهاد می‌کنیم برای محافظت از عزیزان، خانواده و همچنین فرزندان خود، تأمین امنیت آنها از ردیاب شخصی با قابلیت شنود استفاده کنید. با استفاده از آن شما می‌توانید کوچکترین صداهای اطراف کودکانتان (ردیاب کودکان) را شنیده و همچنین موقعیت مکانی آنها، سالمندان و بیماران آلزایمری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیابید. این ردیاب امکان تماس تلفنی را نیز فراهم می‌کند.

 • ردیاب شنود دار حیوانات:

   ردیاب حیوانات زمانی مورد توجه است که افراد با توجه به رفتارهای غیرقابل پیش بینی حیوانات نگران گم شدن و سرقت حیوانات خانگی خود باشند. این ردیاب شنود دار در اندازه‌های بسیار کوچک و متناسب با حیوانات تعبیه شده‌اند و از ویژگی‌هایی از جمله ضد آب و ضد ضربه بودن برخوردار هستند.

نصب دستگاه ردیاب شنود دار چگونه است؟

نصب نمودن ردیاب شنود دار کاری بسیار آسان است. در وهله اول بعد از شارژ کردن و یا اتصال نمودن دستگاه به منبع برق خودرو لازم است که گزینه‌های موجود بر آن و همچنین اپلیکیشن ردیابی را به کار اندازید. البته تمامی موارد بستگی به نوع ردیاب خریداری شده شما دارد. برای اینکه بتوانید اطلاعات شنوایی را دریافت کنید لازم است کارت حافظه را از دستگاه خارج نموده و صداهای ضبط شده را به یک سیستم متصل کنید. پس از آن به راحتی می‌توانید به تعیین موقعیت خودرو، انسان، حیوانات و … و همچنین شنیدن صدای داخل کابین بپردازید.

آیا استفاده نمودن از ردیاب شنود دار قانونی می‌باشد؟

معمولاً یکی از پرکاربردترین سوالاتی که در هنگام خرید ردیاب شنود دار مطرح است این است که آیا استفاده کردن از این دستگاه قانونی است و یا غیر قانونی می‌باشد. در ادامه باید بگوییم که در قانون یکسری بندهایی وجود دارد که اعلام کرده است اگر استفاده از ردیاب جهت پیشگیری از تجاوز به حریم شخصی و همچنین تامین امنیت باشد در این صورت استفاده از آن کاملاً قانونی خواهد بود. ما زمانی می‌توانیم استفاده از آن را غیرقانونی بخوانیم که به برای استراق سمع مکالمات افراد و دیگران و همچنین تجاوز به حریم شخصی آنها باشد. در این صورت است که خرید ردیاب امری غیر قانونی و غیر مجاز شناخته خواهد شد.

تصویری از ردیاب شنود دار آهنربایی

رنج قیمت ردیاب شنود دار چقدر است؟

نگاهی بر قیمت انواع ردیاب شنود دار

قبل از هر چیزی لازم است به سمع و نظرتان برسانیم برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت انواع ردیاب‌ها که هر کدام در مدل‌ها و برندهای گوناگونی تقسیم بندی می‌شوند، می‌توانید با کارشناسان الوردیاب در ارتباط باشید. همچنین به بخش فروشگاه محصولات ما مراجعه کرده تا از قیمت‌ها اطلاعات دقیق کسب کنید. اما قیمت ردیاب می‌تواند وابسته به عواملی همچون نوع برند و مدل دستگاه، اپلیکیشن‌های مخصوص، دقت در ردیابی، گارانتی و خدمات پس از فروش، قابلیت شنود، پشتیبانی ۲۴ ساعته و ضدآب و ضد ضربه بودن دستگاه و غیره وابسته باشد. بهترین و مناسب ترین قیمت‌ها را با الوردیاب تجربه کنید.

جمع یندی نهایی

در ادامه باید به حضورتان برسانیم ردیاب‌ها علاوه بر تامین امنیت و حفظ جان و مال افراد، به راحت‌تر زندگی کردن بشر نیز کمک وافری می‌نمایند. هر ردیابی متناسب با مدل‌هایی که دارد از قابلیت و امکانات گوناگونی برخوردار هستند. الوردیاب به عنوان بزرگ‌ترین مرجع پخش کننده ردیاب خودرو، ردیاب شخصی و ردیاب آهنربایی در سراسر کشور این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که بتوانید بدون واسطه و به طور مستقیم به خرید انواع ردیاب‌ها بپردازید. ما برای شما به ارائه جدیدترین و بروزترین این دستگاه‌ها می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات با کارشناسان در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *