دسته‌بندی نشده

ردیاب خودرو | میکروفن داخلی یا خارجی؟

نمونه ای از رذیاب دارای میکروفن

ردیاب با قابلیت شنود: قطعا برای شما در هنگام خرید ردیاب موتورسیکلت یا ردیاب خودرو سوال پیش آمده که کدام ردیاب خودرو یا جی پی اس خودرو بهتر است و دقت کدام جی پی اس خودرو بالاتر و نقطه زن می‌باشد و اگر برای شما شنود از اهمیت داشته باشد باید به یکسری نکات بسیار مهم در هنگام خرید ردیاب توجه بفرمایید که متاسفانه از سوی فروشندگان در هنگام سفارش شما اعلام نمی‌گردد.

حالا می‌خواهیم در این مقاله به نکات بسیار مهم در خصوص ردیاب میکروفن دار بپردازیم که به نوعی سرنوشت ساز در امنیت خودروی شما و مخفی بودن جی پی اس  از دید سارق می‌باشد.

شناسایی ردیاب‌های شنود دار خودرویی بوسیله دستگاه سیگنال یاب

جی پی اس خودرو با قابلیت شنود در ردیاب خودرو نمونه‌هایی که دارای میکروفن‌های داخلی در برد می‌باشند یکی از هدف‌های بزرگ دستگاه‌های جی پی اس یاب می‌باشند. چرا که در این جی پی اس میکروفن بعلت ایجاد نویز براحتی توسط دستگاه فرکانس یاب شناسایی شده و توسط سارق در کوتاه‌ترین زمان ممکن در وسیله نقلیه پیدا و جدا و غیر فعال می‌گردد یکی از نقص‌های ردیاب با میکروفن داخل برد یا میکروفن بدون سیم داخلی این است که شما هیچ حق انتخاب برای حذف این قطعه نخواهید داشت و متاسفانه اکثر فروشندگان این اطلاعات را در اختیار خریدار قرار نمی‌دهند و با تبلیغات معکوس به نبود سیم کشی جهت میکروفن نگاه تازه تری به خریدار جهت جذب شدن به این محصول را فراهم می‌سازند و این در حالتی است که شما راهی برای خلاص شدن از نوییز میکروفن داخل برد ردیاب را ندارید.

اما در ردیاب‌های میکروفن دار با سیم کشی که میکروفن بوسیله سیم به سیم کشی اصلی ردیاب متصل می‌گردد و دیگر شنود در داخل برد نیست نیز میکروفن باز هم توسط دستگاه سیگنال یاب یا فرکانس یاب براحتی پیدا می‌گردد چرا که بازهم این قطعه بدلیل داشتن نوییز توسط دستگاه ردیاب یاب براحتی قابل شناسایی می‌باشد اما امتیاز مهمی که در هنگام خرید این نوع ردیاب وجود دارد حق انتخاب شما است که براحتی و در صورت عدم نیاز به میکروفن می‌توانید سیم کشی میکروفن را قطع و جدا سازید و یا کلا نصب نکنید که در این حالت دیگر جی پی اس شما قابل شناسایی توسط دستگاه جی پی اس یاب نیست.

نمونه ای از ردیاب آهنربایی

معرفی ردیاب آهنربایی شنوددار

ردیاب آهنربایی شنود دار ردیاب شخصی شنود دار یک انتخاب مناسب

اگر هدف شما علاوه بر ردیابی حتما شنود هم می‌باشد قطعا ردیاب‌های مگنتی یا جی پی اس های آهنربایی شنود دار می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. چرا که اینگونه ردیاب‌ها به علت نصب در مکان‌های فلزی به هیچ عنوان بوسیله دستگاه جی پی اس یاب قابل شناسی نیستند. چون دستگاه سیگنال یاب در مکان فلزی دچار اختلال شده و نمی‌تواند تشخیصی درست از مکان صحیح ردیاب بدهند. البته کیفیت ردیاب پرتابل هم بسیار مهم می‌باشد و بخصوص ابعاد آن . به همین دلیل شما می‌توانید از ردیاب‌های الو ردیاب با تکنولوژی آنتی هک و ابعاد کوچک برای کارهای شخصی و امنیت وسیله نقلیه خود انتخاب و استفاده نمایید.

الوردیاب

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *